מאמרים
תוכנה לעיצוב אלבום תמונות – הורד עכשיו!
רשימת קטגוריות

מאמרים : ספר תמונות

ספר תמונות בעיצוב אישי

ספר תמונות הוא אחד המוצרים שאפשר לעצב בעזרת תוכנה לעיצוב אלבומים, בנוסף לאלבומי תמונות דיגיטליים, לוחות שנה, כרטיסי ברכה וכדומה. ספר תמונות יכול להוות תחליף לאלבום הצילומים המסורתי, כלומר להוות אלבום תמונות דיגיטלי בכריכה קשה המתרכז בנושא אחד (למשל ספר חתונה, ספר היריון ולידה, טיול, וכו'), או לשמש כקטלוג מוצרים, תיק עבודות אמנותי או אפילו ספר מתכונים מצולם. ספר תמונות בעיצוב אישי גם יכול להיות רעיון נפלא למתנה.

עד לא מזמן, עלות הפקתו של ספר תמונות בעיצוב אישי היתה כל כך יקרה עד שכמעט לא נעשה בה שימוש על ידי אנשים פרטיים. אולם כיום, כל אחד יכול לערוך ולעצב ספר תמונות במחשבו הפרטי, באמצעות תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים. באמצעות התוכנה ניתן גם לשלוח את הספר לבית דפוס, שם הוא יודפס וייכרך בצורה האיכותית והמקצועית ביותר. כך שאם חלמתם להוציא לאור ספר תמונות, או שמישהו ממיודעיכם ישמח לקבל ספר תמונות כמתנה, זה הזמן.

ניתן לערוך, לעצב ולהדפיס ספר תמונות בחמישה צעדים פשוטים:

  1. להוריד תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים.
  2. לבחור פורמט לספר תמונות וכן לבחור תבנית עיצוב המתאימה לתוכנו ולטעמכם האישי.
  3. לגרור את הצילומים ממחשבכם הפרטי ולשחרר אותם על דפי הספר (התהליך יישמע הגיוני יותר לאחר הורדת התוכנה) וכן להוסיף טקסטים בפונט, בגודל ובמיקום הנראה לכם.
  4. לשמור את הקובץ וכן לבחור כריכה לספר.
  5. לשלוח את הקובץ להדפסה. הדפסת ספר תמונות נעשית בבית דפוס דיגיטלי המבטיח תוצאה איכותית ועמידה לאורך זמן.

 

רעיונות לספר תמונות

ספר זכרונות מצולם, המתעד את עברה של משפחתכם במלים ובתמונות, הוא אחת המתנות הנפלאות ביותר שתוכלו להשאיר לדורות הבאים. עריכת הספר תהיה גם הזדמנות מצויינת להבטיח לתמונות הישנות המעלות אבק בבויידעם חיי נצח על ידי סריקתן למחשב.

דרך אחרת להעלות זכרונות ולהבטיח חיי נצח למורשת המשפחתית היא על ידי הפקת ספר מתכונים מצולם בו ייחשפו תהליכי ההכנה והמרכיבים הסודיים של התבשילים האהובים לשימושכם ולשימושם של לדורות הבאים. את ספר המתכונים תוכלו לעטר בצילומים מעוררי תאבון של המאכלים המדוברים כמקובל בז'אנר.

אם אתם מעדיפים לבחוש ולערבב דווקא על פלטת הצבעים, תוכלו לערוך קטלוג של יצירות האמנות שלכם באותם אמצעים ביתיים ולא יקרים. בקטלוג תוכלו לכלול צילומים של היצירות הגמורות, בין אם הן בציור, פיסול או כל מדיום אמנותי אחר, וכן פרטים טכניים כמו שם העבודה, גודלה והחומרים מהן עשוייה, כמו גם הסברים על תהליך העבודה.

 

 

 
כל הזכויות שמורות, zooma.co.il. Copyright © 2013   אלבום תמונות דיגיטלי      


או