מאמרים
תוכנה לעיצוב אלבום תמונות – הורד עכשיו!
רשימת קטגוריות

מאמרים : אלבום דיגיטלי

אלבומי תמונות

בעידן שקדם למצלמות הדיגיטליות לכל אחד מאיתנו היו אינספור אלבומי תמונות בבית: אלבומי תמונות מהילדות, אלבומי תמונות מהטיול האחרון, אלבומי תמונות מהצבא וכן הלאה. עם המצאת המצלמות הדיגיטליות מציאות זו השתנתה לבל היכר. אין ספק שהודות למצלמות הדיגיטליות אנו מצלמים הרבה יותר, כיוון שאיננו צריכים עוד לקחת בחשבון את עלויות סרט הצילום והפיתוח. אולם לצד יתרון משמעותי זה, המצלמות הדיגיטליות טומנות בחובם גם חסרון גדול. צילום דיגיטלי גורם לכך שיש לנו אלפי תמונות המאוחסנות בעשרות קבצים במחשב, אך לאף אחד אין באמת זמן וסבלנות להתבונן בהן.

 

בעידן מצלמות הפילם, כל תמונה שהיינו מפתחים היתה ממוסגרת או מסודרת באלבומי תמונות. עלעול באלבומי תמונות נחשב לבילוי משפחתי או בילוי בין חברים, שבו התרפקנו על זיכרונות נעימים. בעידן המצלמות הדיגיטליות חוויה ייחודית זו הלכה לאיבוד בים הקבצים. אנו מדפדפים במהירות בתמונות שצילמנו במצלמה הדיגיטלית או במצלמת הפלאפון, ובדרך כלל מאחסנים חלק מהתמונות בתיקיות במחשב. חלק מהתמונות הופכות לשומר המסך במחשב או בפלאפון, וכל היתר נשכחות ומעלות אבק בזיכרון המחשב. רק המהדרין מדפיסים חלק מהתמונות או מאחסנים אותן במסגרות דיגיטליות שמציגות את התמונות במעין מצגת שקופיות. למעשה, אם לא מדובר באירוע משמעותי (כמו חתונה, ברית או בר מצווה) אין לנו אלבום תמונות פיזי שבו אפשר לדפדף ולהיזכר ברגעים המשמחים שעברנו.

 

הודות לאלבומי התמונות הדיגיטליים של חברת זומה יש כיום פתרון פשוט וקל לבעיה זו. חברת זומה מאפשרת לכל אחד ליצור ולערוך לעצמו אלבום תמונות דיגיטלי אישי ומעוצב, כך שגם התמונות הדיגיטליות שצילמנו יקבלו את הכבוד הראוי להן. הודות לתוכנה הייחודית של חברת זומה, אותה ניתן להוריד ללא תשלום, כל אחד יכול להעלות את התמונות הדיגיטליות שצילם, לעצב אלבום תמונות לפי הטעם האישי ולקבל את אלבום התמונות המודפס תוך ימים ספורים.

 

הודות לתוכנה ליצירת אלבומי תמונות דיגיטליים של חברת זומה, ניתן ליצור אלבומי תמונות יפים ומושקעים לכל אירוע ולכל אחד: אלבום תמונות לרגל הולדת הבן / הבת, אלבומי תמונות מהטיול הגדול, אלבומי תמונות ממסיבת יום ההולדת, אלבום תמונות מיום החתונה ועוד. אלבומי התמונות הדיגיטליים של חברת זומה הוא גם רעיון מצוין למתנה מקורית: ניתן להכין אלבומי תמונות כמתנה ליום הולדת או ליום נישואין, ניתן להכין אלבום שורשים או אלבום זיכרון ועוד.

 

בתוכנת העיצוב של חברת זומה תוכלו לעצב אלבומי תמונות מ-א' ועד ת'. תוכלו לבחור אילו תמונות להכניס ובאיזה סדר, תוכלו להקטין, להגדיל או לחתוך תמונות, תוכלו לבחור את הרקע והצבעים של כל עמוד, את העיטורים הגראפיים, את המלל שיופיע בכל עמוד ועוד. הודות לאינספור אפשרויות העיצוב, כל אחד יכול ליצור אינספור אלבומים מקוריים, ואף אלבום תמונות לא יהיה דומה למשנהו. כאשר מסיימים לעצב את אלבום התמונות, חברת זומה מדפיסה וכורכת אותו עבורכם, ושולחת אותו לביתכם.

 

לסיכום, אלבומי התמונות של חברת זומה מאפשר לכם ליהנות מהתמונות הדיגיטליות שצילמתם בכל רגע. לא תצטרכו עוד לחשוש מקריסת המחשב ואובדן התמונות המאוחסנות בו. עם חברת זומה תוכלו ליצור לעצמכם אלבומי תמונות מקוריים שניתן יהיה לעלעל בהם ולהיזכר בחוויות שחוויתם בכל זמן שתחפצו.
כל הזכויות שמורות, zooma.co.il. Copyright © 2013   אלבום תמונות דיגיטלי      


או