מאמרים
תוכנה לעיצוב אלבום תמונות – הורד עכשיו!
רשימת קטגוריות

מאמרים : אלבום דיגיטלי

עיצוב אלבומים דיגיטליים

אין ספק שהמצלמה הדיגיטלית שינתה את חיינו. הודות למצלמה הדיגיטלית אנו מוצאים את עצמנו מצלמים יותר מבעבר. אנו חוזרים מטיול של שבוע בחו"ל עם 1500 תמונות, מצלמים את הילדים בכל הזדמנות, ומצטלמים אינספור פעמים עם החבר'ה בלימודים, בצבא או בעבודה. המצלמה הדיגיטלית אכן הפכה את הצילום לזמין יותר, קל יותר וזול יותר.

 

אולם עם המצלמה הדיגיטלית נעלם לו גם השימוש באלבום תמונות. בעבר דפדוף באלבום תמונות והתרפקות על הזיכרונות שנלכדו בעדשת המצלמה היו פעילות משפחתית נפוצה. בכל בית היה אינספור אלבומי תמונות: אלבום תמונות לחתונה, אלבום תמונות של הילדים בכל גיל, אלבום תמונות מיוחד לפורים, אלבום תמונות מהצבא, אלבום תמונות מהטיול בחו"ל וכן הלאה. היום אלבום התמונות היחיד שאנו משתמשים בו על בסיס כמעט יומיומי הוא אלבום התמונות שבטלפון הסלולארי, או אלבום התמונות ברשת החברתית שאליה כל אחד מחובר.

 

כיום אנו מוצאים את עצמנו עם מאגר עצום של תמונות דיגיטליות מסודרות בתיקיות בזיכרון המחשב, מבלי שאף אחד מדפדף בהן. כי למעשה רק בתמונות המסודרות באלבום תמונות קל ונוח לנו לדפדף. אלבום תמונות דיגיטלי הוא אמצעי זמין ונוח לסדר תמונות לפי אירועים, שנים או מקומות ולהיזכר בהם בקלות ובמהירות.

 

היום יש פתרון קל ומהיר לארגון ולסידור תמונות דיגטיליות – עיצוב אלבום תמונות דיגיטלי. אלבום תמונות דיגיטלי הוא ספר תמונות המכיל תמונות דיגיטליות. אלבום תמונות דיגיטלי ניתן לעצב בקלות באמצעות תוכנה לעיצוב אלבומים. כך שכל אחד למעשה יכול להכין לעצמו אלבום תמונות דיגיטלי.

 

בזומה תוכלו לבצע עיצוב אלבומים דיגיטליים לכל אירוע: אלבום תמונות דיגיטלי לחתונה, אלבום תמונות דיגיטלי ליום הולדת, אלבום תמונות דיגיטלי לברית/ה, אלבום תמונות דיגיטלי לבר/בת מצווה, אלבום תמונות דיגיטלי לתמונות מהצבא, מהטיול בחו"ל או מכל אירוע אחר שחשוב לכם לשמר את הזיכרונות המצולמים ממנו. אלבום תמונות דיגיטלי יכול לשמש אתכם או כמתנה עבור חברים ובני משפחה.

 

עיצוב אלבומים דיגיטליים הוא המתנה המקורית המושלמת עבור כל אחד ועבור כל אירוע. ולא רק שאלבום תמונות דיגיטלי הוא מתנה אישית, מקורית ובלתי נשכחת, כל אחד יכול להכין אותו בקלות. עיצוב והכנה של אלבום תמונות דיגיטלי בזומה כרוך בשלושה צעדים פשוטים: קודם כל מורידים תוכנה מהאתר (ללא תשלום) ומתקינים אותה במחשבכם. לאחר מכן בוחרים את סוג האלבום שבו אתם מעוניינים ומעצבים אותו לפי טעמכם האישי (בוחרים את התמונות, באיזה עמוד הם ימוקמו ובאיזה סדר, איזה רקע יהיה לכל עמוד, מגדילים תמונות, חותכים תמונות, מוסיפים עיטורים גראפיים וכיתוב ועוד). לאחר שסיימתם לערוך, תבחרו את סוג הכריכה לאלבום התמונות הדיגיטלי ואת סוג הדף שעליו יודפס האלבום ותשלחו אותו להדפסה. זומה תדפיס עבורכם את אלבום התמונות הדיגיטלי והוא יישלח לביתכם או ימתין לכם בנקודת איסוף שנקבעה מראש.

 

אלבום תמונות דיגיטלי שעוצב והודפס בזומה הוא אלבום תמונות איכותי ומרהיב ביופיו. כל אלבום תמונות מודפס במכונת דפוס איכותית, שמבטיחה לכם אלבום תמונות עמיד שהתמונות שבו לא יתבלו גם בעוד שנים רבות. אלבום תמונות דיגיטלי של זומה יאפשר לכם לשמור על הזיכרונות המשמחים, המרגשים והמצחיקים שלכם ולהעניק להם את הכבוד והמקום הראוי להם. הודות לעיצוב אלבומים דיגיטליים של זומה, נגמרו הימים שבהם אחסנתם אלפי תמונות בזיכרון המחשב, אך לא עיינתם בהן. הודות לעיצוב אלבומים דיגיטליים של זומה אתם לא צריכים עוד לחשוש מהתמונות שיימחקו או מהמחשב שיקרוס ועימו כל תמונותיכם. עיצוב אלבומים דיגיטליים מאפשר לכם לשמור את הזיכרונות החשובים לכם קרובים אליכם וזמינים לדפדוף בכל רגע.
כל הזכויות שמורות, zooma.co.il. Copyright © 2013   אלבום תמונות דיגיטלי      


או