מאמרים
תוכנה לעיצוב אלבום תמונות – הורד עכשיו!
רשימת קטגוריות

מאמרים : תוכנה לעיצוב תמונות

תוכנה לעיצוב תמונות לשימוש ביתי

מה יתרונותיה של תוכנה לעיצוב תמונות הניתנת להורדה בחינם ומיועדת לשימוש ביתי לעומת פוטושופ וכדומה, ולאלו תוצאות אפשר להגיע בעזרת תוכנה מסוג זה.

 

תוכנה לעיצוב תמונות המיועדת לשימוש ביתי היא ידידותית יותר למשתמש בהשוואה לתוכנת עיצוב מקצועית כמו פוטושופ. כמו כן, התוכנה הביתית ניתנת להורדה בחינם בעוד שתוכנת פוטושופ חוקית עולה כמה מאות דולרים בשנה. נכון, לא תוכלו ליצור ציורים תלת מימדיים בעזרת תוכנה ביתית לעיצוב תמונות, אולם תוכנה זו תאפשר לכם לערוך מחדש את התצלומים הדיגיטליים שברשותכם, להוסיף כיתוב בכל שפה, לשלב מספר צילומים לכדי תמונה אחת, ליצור כרטיסי ברכה או הזמנות לאירועים בעיצובכם האישי, וכל זאת בלי ידע מוקדם בעיצוב.

 

אנשים רבים שאינם עוסקים בצילום ו/או בעיצוב לפרנסתם מעדיפים לוותר על שירותיהם היקרים של תוכנות עיצוב כמו פוטושופ ודומיהן ולהוריד בחינם תוכנה לעיצוב תמונות, שמטרתה, פשוטו כמשמעו, לעזור להם לערוך את אוסף הצילומים הדיגיטליים או הסרוקים שברשותם, בדרך האינטואיטיבית והמהירה ביותר. באמצעות תוכנות אלו אף ניתן ליצור קשר עם בית דפוס ולהדפיס את התוצאה באיכות מצויינת, ובלי הגבלה כלשהי על מספר העותקים.

 

תוכנה לעיצוב תמונות מאפשרת לכם:

 

לערוך תמונות הצילומים כבדים מדי מכדי להפיץ אותם במייל לכל מכריכם? פרט קטן מעיב על מושלמותו של הצילום? לא מרוצים מהקומפוזיציה של צילום מסויים? בעזרת התוכנה לעיצוב תמונות תוכלו להקטין, לחתוך ו/או להפוך כל צילום בקלות ובזריזות.

 

לשלב בין צילומים, ליצור קולאז'ים או אלבומים משפחתיים – התוכנה המדוברת מאפשרת לכם לשלב מספר צילומים באותו דף או אפילו ליצור ספר תמונות שלם בעיצובכם, כאשר אתם יכולים לבחור את מספר התמונות שיופיעו בכל עמוד, גודלן ומיקומן של כל אחת מהן, וכן הן את הרקעים עליהם יודבקו הצילומים.

 

להוסיף כיתובים מתחת לתמונות, בלוני קומיקס או טקסטים שלמים לצד התמונות – תוכנה לעיצוב תמונות אינה מתעלמת מנושא עיצוב הטקסט ומציעה מגוון רחב של פונטים בגדלים שונים, למקרה שתרצו לא רק לעצב תמונות כי אם ליצור ספר תמונות, לוח שנה, כרטיס ברכה או כל פריט אחר המשלב בין דימוי לכתב.

 

לשלוח את המוצר הסופי, תמונות בודדות או אלבום תמונות, להדפסה – באמצעות התוכנה תוכלו גם לפקח על תהליך ההדפסה ממחשבכם הפרטי, כלומר לבחור את מספר העותקים, עובי הנייר, סוג הכריכה (אם בחרתם להדפיס אלבום) ועוד. כאשר המוצר המודפס יוכל להגיע לביתכם על ידי שליח או להיאסף על ידיכם במקום מוסכם מראש. 
כל הזכויות שמורות, zooma.co.il. Copyright © 2013   אלבום תמונות דיגיטלי      


או