מאמרים
תוכנה לעיצוב אלבום תמונות – הורד עכשיו!
רשימת קטגוריות

מאמרים : ספר תמונות

אלבום הריון ולידה – עשו זאת בעצמכם

אלבום הריון ולידה – עשו זאת בעצמכם

אין צורך לשכור את שירותיהם של צלם מקצועי ועורך גרפי כדי להפיק אלבום הריון ולידה, שיתעד את שלבי ההריון והרגעים, הימים או החודשים הראשונים בחייו של הרך הנולד. ניתן לעשות זאת באמצעים ביתיים פשוטים ובתקציב פעוט, בעזרת מצלמה דיגיטלית ותוכנה לעיצוב תמונות, שתסייע לכם לערוך את הצילומים, להתאים אותם לתבנית עיצוב מיוחדת, להוסיף כיתובים לצד או מעל התמונות, ולבסוף אף לשלוח להדפסה במספר עותקים לבחירתכם.

איך להפיק אלבום הריון?

אתם בהריון? בשעה טובה. יש לכם עד תשעה חודשים לתעד את התפתחות העובר לטובת מזכרת ייחודית שתלווה אתכם ואת הקרובים אליכם הרבה אחרי הלידה. השלב הראשון, אם כך, יכלול בעיקר איסוף חומרים: צילומים של הבטן ההריונית בגדלים שונים, אולטרסאונד, החדר המיועד ועוד שלל רגעים חד פעמיים וראויים להנצחה. אל תחששו לכלול צילומים ספונטניים, חובבנים למראה; דווקא הצילומים האותנטיים, המתעדים רגעים אמיתיים בחייכם כזוג לפני לידה, הם אלו שיעוררו בכם זכרונות שנים לאחר מכן.

במקביל, תוכלו להתחיל לעצב את האלבום: להוריד תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים, לבחור תבנית עיצוב מתאימה מתוך המגוון המיועד לספרי הריון ולידה, לסנן את הצילומים שייכנסו לאלבום, להחליט על גודלם ומיקומם, להוסיף תיאורים לתמונות וכו'. כזכור, התוכנה מותאמת למשתמש הביתי, מה שהופך אותה לקלה וידידותית במיוחד, כך שגם אם ידיעותיכם בעיצוב הן בסיסיות ומטה, תוכלו להגיע לתוצאה איכותית ומעוצבת לעילא.

הדפסת התמונות ואלבום תמונות לתינוק

במזל טוב, נולד ילד או ילדה. מאחר ואתם העורכים והמעצבים הבלעדיים של אלבום ההריון, בידיכם ההחלטה האם לכלול גם את הרגעים הראשונים בחייו של היילוד באלבום התמונות, או שמא להקדיש לו או לה אלבום תמונות נפרד, בו חוויותיהם הראשוניות יתועדו בפרוט, כמצופה מהורים טריים ונלהבים.

יחד עם זאת, אלבום הריון לא יהיה שלם בלי תמונה ייצוגית אחת לפחות של המצטרף החדש למשפחה.

לידת התינוק הוא גם תירוץ טוב להוציא את ספר התמונות לפועל, כלומר לשלוח את אלבום ההריון, שאוחסן עד כה במחשב, להדפסה. תוכלו להדפיס עותק בודד, אם תרצו שאלבום תמונות ההריון והלידה לשמש כמזכרת אישית עבורכם, או מספר רב יותר של עותקים, אם תרצו להעניק אותו כמתנה להורים, דודים ושאר מתעניינים.  
כל הזכויות שמורות, zooma.co.il. Copyright © 2013   אלבום תמונות דיגיטלי      


או