מאמרים
תוכנה לעיצוב אלבום תמונות – הורד עכשיו!
רשימת קטגוריות

מאמרים : לוח שנה מעוצב

מדריך לעיצוב לוח שנה

בשנה העומדת להיפתח תוכלו להפתיע את עצמכם בכל חודש מחדש על ידי דפדוף בלוח שנה מעוצב עם התמונות שלכם. בנוסף, תוכלו להפתיע את קרוביכם ואהוביכם במתנה מקורית ומותאמת באופן אישי שהכנתם במו ידיכם באמצעות תוכנה לעיצוב אלבומים, המציעה מגוון תבניות עיצוב של לוחות שנה (ושל מוצרים נוספים) במבחר גדלים ומאפשרת לכם לעצב לוח שנה בקלות ובאיכות מקצועית.

 
בשנה הבאה לא תשתמשו בלוח שנה סטנדרטי שנרכש בחנות או שנשלח על ידי מקדם מכירות זה או אחר; עוד לפני שהשנה מסתיימת, הכינו בעצמכם לוח שנה מעוצב באופן ייחודי המכיל צילומים דיגיטליים נבחרים וכן מציין את האירועים הפרטיים החשובים לכם כמו ימי הולדת של חברים וקרובי משפחה, יום נישואין וכדומה.

למה לעצב לוח שנה?


עיצוב לוח שנה בעזרת תוכנה מתאימה, כזו המיועדת לעיצוב אלבומים דיגיטליים, פותח בפניכם מגוון רחב של אפשרויות עיצוב, בו תוכלו להתלבט בין לוח שנה שולחני לכזה המיועד לתלייה על הקיר, לבחור תמונת רקע וצבעוניות שונה בכל חודש, והכיף העיקרי - לברור בין מאגר הצילומים הדיגיטליים שלכם את הצילומים האהובים עליכם, אלו שיזכו ללוות אתכם בשנה הקרובה.

חשוב לזכור שכדי להכין לוח שנה מסוג זה אין צורך בהשכלה עיצובית או ברקע קודם, זאת מאחר שעבודת ההכנה, שכללה את עיצוב התבניות, הרקעים ויתר האלמנטים העיצוביים כבר נעשתה על ידי צוות של אנשי מקצוע. מכאן, כל שנותר לכם לעשות הוא להניח את התמונות שלכם על גבי הרקע או הרקעים הנבחרים לפי הסדר הנראה בעיניכם בעזרת פעולה פשוטה של גרירה ושחרור באמצעות העכבר.

עיצוב לוח שנה בארבעה צעדים פשוטים:

1.    הורידו תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים והתקינו אותה במחשבכם לפי ההוראות המופיעות על המסך.
2.    מתוך מגוון המוצרים, בחרו בלוחות שנה, וכן בחרו את גודל הלוח.
3.    עצבו את לוח השנה כראות עיניכם: בחרו את תבנית העיצוב המתאימה לכם, את התמונות שאתם הכי אוהבים והוסיפו רקעים, כיתובים בפונטים שונים, וכו'.
4.    שמרו את האלבום ולאחר מכן לחצו על "הזמנה". בימים הקרובים תקבלו הודעה שלוח או לוחות השנה ממתינים בתחנת החלוקה או בדרכם אליכם עם שליח
כל הזכויות שמורות, zooma.co.il. Copyright © 2013   אלבום תמונות דיגיטלי      


או