מאמרים
תוכנה לעיצוב אלבום תמונות – הורד עכשיו!
רשימת קטגוריות

מאמרים : ברכות מעוצבות

עיצוב אגרות שנה טובה

על אף שכבר התרגלנו לקבל אגרות "שנה טובה" ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני, רוב האנשים ישמחו במיוחד לקבל אגרת ברכה לשנה החדשה גם לתיבת הדואר הרגילה, וישמחו אף יותר אם אגרת הברכה תופיע בעיצוב מקורי ואישי, ותכלול תמונות שלכם, של ילדיכם, חיות המחמד שלכם, של נופים אהובים או רגעים בלתי נשכחים.

גם אם החלטתם לשחזר את מנהגי העבר ולשלוח שנות טובות בדואר, אין צורך לשחזר את כל כללי הטקס; כך, כפי שלא תשתמשו ביוני דואר כדי לשלוח את "השנות הטובות", גם אין סיבה שלא תאמצו את פלאי הטכנולוגיה ותעצבו בעצמם אגרות שנה טובה עם צילומים דיגיטליים שלכם, במקום להסתפק באגרות הברכה הסטנדרטיות הנמכרות בדוכנים ברחוב.

כך תעצבו בעצמכם אגרות ברכה לשנה החדשה:

ראשית, אם אין ברשותכם תוכנת עיצוב כלשהי, תוכלו להוריד תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים. תוכנה זו היא חינמית וקלה במיוחד לשימוש. התוכנה מאפשרת לכם לערוך צילומים דיגיטליים (או צילומים שנסרקו ונשמרו במחשב) ולשלב אותם במגוון אלבומים ו/או כרטיסים, ביניהם גם לוחות שנה, יומנים שנתיים ואגרות ברכה, הידועות גם בכינוי "שנות טובות".

לאחר הורדת והתקנה התוכנה, יש לבחור את המוצר שברצונכם לעצב, במקרה זה, אגרות ברכה לראש השנה. לאחר מכן, יש לבחור את תבנית העיצוב המתאימה לכם, כאשר התבניות כוללות אגרות ברכה בגדלים שונים וכן בסגנונות שונים הנעים בין הקלאסי לעכשווי.

כעת, מגיע השלב בו אתם מעצבים את כרטיס הברכה כראות עיניכם; בשלב זה, עליכם לבחור את התמונות שיופיעו על גבי הכרטיס ופשוט לגרור אותן למקום הרצוי בתבנית העיצוב באמצעות העכבר ולשחרר. זהו גם השלב בו תוכלו להוסיף חתימה או מסר אישי כלשהו, כאשר ברשותכם מגוון רחב של פונטים.

לאחר סיום עיצוב אגרות הברכה, יש לשמור אותן ולשלוח אותן להדפסה. כמובן, שיש באפשרותכם להדפיס אגרות ברכה במספר עותקים בלתי מוגבל (שבניגוד למקובל בבתי דפוס, מתחיל בעותק אחד), וככל שתדפיסו יותר אגרות, כך תזכו להנחה גדולה יותר על ההדפסה. את אגרות הברכה המודפסות תוכלו לאסוף כעבור מספר ימים באחד מסניפי החברה, או לקבל ישירות לביתכם באמצעות שליח.

 

 

 

 

 
כל הזכויות שמורות, zooma.co.il. Copyright © 2013   אלבום תמונות דיגיטלי      


או