מאמרים
תוכנה לעיצוב אלבום תמונות – הורד עכשיו!
רשימת קטגוריות

מאמרים : פיתוח תמונות באינטרנט

פיתוח תמונות באינטרנט – כל הדרכים והאפשרויות

 

הנושא של פיתוח תמונות באינטרנט עבר גם הוא תהליכי מסחור בשנים האחרונות, וכיום ישנן חברות רבות המאפשרות לכם ליצור עותקים מודפסים מן הצילומים הדיגיטליים שברשותכם, באיכות גבוהה ובעלות נמוכה. בנוסף לפיתוח סטנדרטי של תמונות בודדות, ניתן ליצור פריטים ייחודיים כמו כרטיסי ברכה, ספרי תמונות, לוחות שנה ועוד. איך תוכלו לפתח ספר תמונות מצילומיכם הפרטיים דרך האינטרנט? פרטים בהמשך. 

 

הדפסת תמונות דיגיטליות

 

ניתן להדפיס תמונות דיגיטליות במספר דרכים. באמצעות המדפסת הביתית, על ידי מסירת כרטיס הזכרון של המצלמה הדיגיטלית או דיסק צרוב המכיל את התמונות המבוקשות לחנות צילום, או דרך תוכנה לפיתוח תמונות דיגיטליות באינטרנט. כמובן שלכל שיטה ישנן יתרונות וחסרונות, שיקולי עלות מול תועלת, תומכים ומתנגדים. יתרונה העיקרי של השיטה האחרונה, הדפסת אלבום תמונות דרך תוכנת אינטרנט, הוא בכך שהיא מאפשרת לכל אחד ליצור מהצילומים הדיגיטליים מזכרת בלתי נשכחת. 

 

פיתוח תמונות "רגיל" 

 

פיתוח תמונות רגיל מעמיד בפניכם מגוון מוגבל למדי של אפשרויות; תוכלו לבחור את גודל התמונה מתוך האופציות הקיימות, מרקם הנייר (מבריק או מאט) וזהו בערך. אם אין ברשותכם תוכנת עיצוב מקצועית, תתקשו לערוך את התמונות לפני ההדפסה. וכמובן שאם תרצו להפוך צילום מסויים לכרטיס ברכה, למשל, כבר תידרשו בשירותיו, היקרים לרוב, של מעצב מקצועי. אם תרצו להדפיס  ספר תמונות עם כריכה קשה, כבר תצטרכו לפקוד בית דפוס, שלא בהכרח יסתפקו בהדפסת עותק בודד. 

 

פיתוח תמונות על ידי תוכנת אינטרנט

 

לעומת זאת, פיתוח תמונות באינטרנט, כלומר באמצעות תוכנה, פותח בפניכם מגוון רחב בהרבה של אפשרויות. כמובן שהדבר אפשרי רק עבור תמונות דיגיטליות, תוצר של צילום במצלמה דיגיטלית או צילומי פילם שעברו המרה לדיגיטלי. תרצו ליצור קולאז' אמנותי ממספר תמונות? ספר תמונות בסגנון הפוטורומן כולל כיתובים? גם אם כל שאיפותיכם בתחום הדפסת תמונות דיגיטליות מסתכמות בעריכת תמונות כך שלא יבצבצו ראשים של עוברי אורח שלא תוכננו להיכלל בצילום, כל תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים מאפשרת לכם להגשים את משאלותיכם בצורה קלה וידידותית למשתמש. בניגוד לתוכנות עיצוב כמו פוטושופ ודומיהן, התוכנה המדוברת ניתנת להורדה בחינם. 

 
כל הזכויות שמורות, zooma.co.il. Copyright © 2013   אלבום תמונות דיגיטלי      


או