Zooma Specials
תוכנה לעיצוב אלבום תמונות – הורד עכשיו!
 
     
     ZOOMA משפחה  

 
הריון ולידה

תעדו את חודשי ההיריון מתחילתו ועד סופו, וצרו לעצמכם אלבום ZOOMA ייחודי- מזכרת מדהימה לחיים!
 

הנצחת ותיעוד תקופת ההיריון היא משמעותית עבור כל אימא לעתיד. תקופת ההיריון היא אחת התקופות המרגשות ביותר בחייה של כל אישה, ובמיוחד כשמדובר בהיריון ראשון. כיום נשים הרות כבר אינן מתביישות בגופן אלא מקבלות ומאמצות בחום כל שינוי שגופן עובר במהלך אותם תשעה חודשי הריון. כחלק בלתי נפרד מכך, הן מעוניינות להנציח את תקופה משמעותית זו בדרך מיוחדת ומקורית. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות אלבום הריון.

מדוע דווקא אלבום הריון?

אלבום תמונות דיגיטליות של אלבום הריון הוא האמצעי האולטימטיבי להנצחת הרגעים המיוחדים והשינויים שעוברת כל אישה הרה, ובמיוחד מי שנמצאת בהריון ראשון. הוא מאפשר להנציח בתמונות רגעים מרגשים, את הבטן הגדלה כל כמה שבועות, את הביקורים במרפאה ואפילו את יום הלידה. אלבום הריון מאפשר ליצור מזכרת ייחודית מתקופת ההיריון, הן עבור האם הטרייה והן עבור הילד/ה. הודות לאלבום הריון נשים יוכלו להתרפק על הזיכרונות הנעימים מימי ההיריון, וגם לילדים תהיה מזכרת מיוחדת במינה מהחודשים שקדמו להגיעם לאוויר העולם.

אלבום הריון עדיף על כל אמצעי הנצחה אחר. סרטי וידיאו אומנם כוללים תמונה נעה וסאונד, אך קשה יותר לערוך עשרות סרטי וידיאו שצולמו במהלך תשעת חודשי ההיריון לסרט תמציתי אחד שיציג את כל הזיכרונות בכל שלבי ההיריון. כמו כן, הצפייה בסרט וידיאו פחות זמינה ונגישה בהשוואה להתבוננות באלבום הריון פיזי. אמצעי האחסון של סרטי וידיאו יכולים להשתנות במהלך השנים והסרט ידרוש המרה (כמו מקלטת VHS ל- DVD), בעוד שאלבום הריון פיזי תמיד זמין לדפדוף.

אילו תמונות כולל אלבום הריון?

אלבום הריון הוא בדרך כלל החלטה משותפת של שני בני הזוג. ישנם זוגות שמעדיפים לכלול באלבום הריון תמונות אותנטיות שהם צילמו בעצמם בסביבה הביתית והמוכרת שלהם. וישנם זוגות שמגדילים לעשות ושוכרים את שירותיו של צלם מקצועי אשר יצלם אותם במקומות שונים. חלקם אפילו מגיעים לסטודיו מיוחד לצילום, שבו מצולמת האישה ההרה בצילום אומנותי ומקצועי. יש נשים שמצטלמות בעירום אומנותי, אחרות מצטלמות לאחר שאומן צייר על בטנן הגדולה ציור גוף של עובר ברחם ועוד מגוון אפשרויות.

אלבום הריון יכול לכלול עוד מגוון תמונות פרט לתמונות האם לעתיד. הוא יכול לכלול תצלומים של החדר המעוצב שמחכה לתינוק/ת, תמונות של הרופא/ה המיילד/ת, של מחלקת היולדות בבית החולים, של האחים המצפים לתוספת למשפחה, של עמודי העיתון בתאריכים שונים במהלך ההיריון ועוד.

כיצד ניתן להכין אלבום הריון באתר ZOOMA?

הודות ל-ZOOMA הכנת אלבום הריון מעולם לא היתה קלה יותר. הצעד הראשון הוא הורדת התוכנה מהאתר ללא כל תשלום. לאחר מכן בוחרים ומעצבים את האלבום באמצעות תמונות דיגיטליות ששמורות במחשבכם האישי: בוחרים את הרקע לכל עמוד, את התמונות וסדר הופעתן, מגדילים, מקטינים או גוזרים תמונות, מוסיפים עיטורים גראפיים, כיתובים מצחיקם, הערות או כל דבר שעולה על רוחכם. בשלב השלישי, ולאחר סיום העריכה, בוחרים את סוג הכריכה לעטיפת האלבום ואת סוג הדף שעליו יודפס האלבום ושולחים אותו להדפסה. חברת ZOOMA תדפיס את אלבום ההריון שעיצבתם בדיוק כפי שביקשתם, ותשלח אותו לביתכם או לכל כתובת אחרת שתבקשו.

 

לסיכום, אלבום הריון הוא הדרך הטובה ביותר להנציח את התקופה המיוחדת בעודך נושאת ברחמך את ילדיך. אלבום הריון הוא מזכרת מיוחדת ובלתי נשכחת שכל אימא לעתיד תשמח לקבל במתנה או להעניק לעצמה. אלבום הריון הוא הזדמנות מצוינת להזכיר לעצמך עכשיו, וגם בעתיד, כמה קסומה היא תקופת ההיריון. ולבסוף, אלבום הריון הוא הדרך הטובה ביותר לספר לילדך לכשיגדל את הסיפור המעניין ביותר: סיפור הגעתו לאוויר העולם.

כל הזכויות שמורות, zooma.co.il. Copyright © 2013   אלבום תמונות דיגיטלי      


או