מאמרים
התחילו לעצב און ליין!
רשימת קטגוריות

אלבום תמונות דיגיטלי – בין אז להיום אלבום תמונות דיגיטלי לוקח את הטוב הן מעידן הצילום הדיגיטלי, בו ניתן לערוך ולעצב אלבומי תמונות מן המחשב הביתי בקלות ובעלות נוחה, והן מחזיר אתכם להרגל הנעים של דפדוף באלבום תמונות.

פיתוח תמונות באינטרנט – כל הדרכים והאפשרויות פיתוח תמונות דיגיטליות באינטרנט באמצעות תוכנה לעומת פיתוח תמונות באמצעות המדפסת הביתית או חנות צילום, הכל על היתרונות של פיתוח תמונות באינטרנט לעומת החלופות האחרות.

תוכנה לעיצוב תמונות לשימוש ביתי מה יתרונותיה של תוכנה לעיצוב תמונות הניתנת להורדה בחינם ומיועדת לשימוש ביתי לעומת פוטושופ וכדומה, ולאלו תוצאות אפשר להגיע בעזרת תוכנה מסוג זה.

אלבום תמונות דיגיטלי – רעיון מקורי למתנה אלבום תמונות דיגיטלי יכול לשמש כמתנה, במיוחד אם אתם מחפשים רעיון מקורי למתנה אותו תוכלו להעניק לכל אדם לכבוד כל אירוע.

ספר מתכונים בעיצוב אישי איך להכין ספר מתכונים ייחודי בעיצוב אישי ממחשבכם הביתי? המצרכים הנדרשים הם תוכנה לעיצוב אלבומים וכמה מתכונים שנוסו בהצלחה.

אלבום הריון ולידה – עשו זאת בעצמכם יצד תוכלו להפיק אלבום הריון ולידה באמצעים ביתיים ובתקציב פעוט מבלי לשכור את שירותיהם של צלם מקצועי ועורך גרפי?

מדריך לעיצוב לוח שנה איך תוכלו לעצב לוח שנה עם צילומים דיגיטליים שלכם גם אם אין לכם רקע או השכלה בעיצוב? במדריך זה תלמדו הכל על עיצוב לוחות שנה באמצעות תוכנת עיצוב אלבומים.

עיצוב אגרות שנה טובה השנה, אין סיבה שתסתפקו במשלוח אגרות "שנה טובה" רק לתיבות דואר אלקטרוני, וגם אין סיבה להסתפק באגרות ברכה סטנדרטיות כאשר אפשר לעצב אגרות שנה טובה עם תמונות שלכם.

יומן שנתי בעיצוב אישי איך לעצב בעצמכם יומן שנתי עם צילומים דיגיטליים גם בלי רקע קודם בעיצוב ואף בלי מדפסת ביתית? המדריך המלא לעיצוב יומן שנה כולל עצות וטיפים.

ספר תמונות בעיצוב אישי ספר תמונות הוא אחד המוצרים שאפשר לעצב בעזרת תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים. כאן תוכלו ללמוד איך להפיק ספר תמונות דיגיטלי במחשבכם הביתי וכן תמצאו רעיונות לספרי תמונות מצולמים.

כל הזכויות שמורות, zooma.co.il. Copyright © 2013   אלבום תמונות דיגיטלי      


או